Interior Awards. Розшукуються дизайнери!


У Львові розпочато пошук молодих дизайнерів інтер’єру. Ще одна цікава можливість для молодих та креативних дизайнерів інтер’єру. У Львові стартує конкурс Interior Awards організатором якого є салон меблі&інтер’єр Interio Story. На сьогоднішній день люди щоденно наштовхуються на нові та креативні ідеї, щось до чого мабуть без допомоги профейсіного молодого та творчого дизайнера не обійтись. Здається досить прості та поверхневі речі стають власними, цікавими та індивідуальними.

Interior Awards

Організатори поставили за мету перевірити, чи існують справді гідні та перспективні дизайнери інтер’єру?!

Конкурс молодих дизайнерів оголошено безкоштовним, а отже можуть взяти участь усі охочі та талановиті, маючи лише трішки вільного часу для створення грандіозного проекту!

Кожен дизайнер матиме змогу практично відвідати приміщення салону Interio Story, побачити усе власними очима та візуально розширити творчі думки щодо втілення ідеї.

До конкурсу долучились професійні дизайнери ландшафту та інтер’єру, які професійно оцінюватимуть роботи номінантів.
Кращі роботи та конкурсанти отримують можливість кар’єри у новому салоні у м.Львові  Interio Story, безкоштовну участь у професійних тренінгах та семінарах для саморозвитку та удосконалення, а також подарунок від офіційного представника американською бренду Ashley в Україні.

Усі роботи будуть опубліковані на саті interiostory.com.ua.

Конкурсант самостійно оберає напрямок над яким працюватиме та матиме місяць часу для створення найкреативнішої ідеї до її втілення. Кінцевий термін подачі робіт закінчується 8 серпня 2015 року.

Комісія у складі 8 професійних дизайнерів різних напрямів та 2 осіб з боку організатора салону меблі&інтер’єр Interio Story  визначать переможця.
Нагородження усіх учасників та переможців, офіційне вручення подарунків відбудеться у день відкриття салону Interio Story, що знаходиться у м.Львові на вул. Джерельній 28 Б.
Вже з дня відриття переможець розвиватиме надалі свої вміння та допомагатиме клієнтам на новому робочому місці — Головним дизайнером інтер’єру нового салону Interio Story.

Такі різноматні та цікаві квести сьогодні проводять підприємці у пошуку творчих та цілеспрямованих професіоналів.

Організатор конкурсу INTERIOR AWARDS
Салон меблі&інтер’єр Interio Story
м.Львів
вул.Джерельна 28 Б
067 900 4000
Деталі та реєстрація учасників:
interiostory.com.ua3
Загрузка ... Загрузка ...Комментарии в социальных сетях
Оставить комментарий