Виробник меблiв «Ювента»


Мебель "Ювента"

Прес-реліз компанії «Ювента»

Зміна смаків українських покупців спонукає виробників меблів покращувати дизайн продукції

Виробники вітчизняної меблевої продукції спостерігають вагоме збільшення продажів у 2012 році. Потреби клієнтів щодо меблевої продукції характеризуються вибагливістю стосовно дизайну, зацікавленням до моделей незвичних кольорів та стильових напрямів.

За даними маркетингового дослідження компанії «R&BGroup», темпи росту меблевого ринку в Україні у 2011 році сягнули 15%. При цьому посилились позиції українських виробників. У 2012 році, за словами Григорія Чижа, генерального директора української меблевої компанії «Ювента», показник росту виробництва меблів досяг 20%.

Причини такого зростання Григорій Чиж вбачає у підвищенні рівня життя, вимог українців до комфорту і оздоблення оселі. Впродовж 2012 року компанія «Ювента» як виробник меблів для ванної кімнати зафіксувала зростання попиту на кольорові меблі та нестандартний дизайн. Тому компанії, що виробляють здебільшого класичні меблі білого кольору, у боротьбі за покупця вже працюють над урізноманітненням дизайну виробів.

Варто зазначити, що згідно з дослідженням «R&BGroup», у 2011 році середньостатистичні покупці меблів для ванної кімнати – це чоловіки середнього віку. Однак у 2012 році, за даними компанії «Ювента», таку продукцію більше купували жінки віком від 25 до 40 років.

Компанія «Ювента» – українське підприємство з виробництва меблів для ванної кімнати, засноване у 2000 році в м. Славута (Хмельницька обл.). Під час виробництва меблів компанія «Ювента» поєднує стильний дизайн, якісні матеріали та європейські технології виробництва. «Ювента» має найсучасніше обладнання, за допомогою якого може виготовляти до 30 тис. одиниць продукції в місяць, зберігаючи європейські екологічні стандарти, що дозволяє бути одним із лідерів на українському ринку.Сьогодні компанія має свої офіційні представництва у Києві, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Сумах та Москві. Меблі компанії представлені на ринках всіх країн СНД.

 

Контакти прес-служби:

пр-т.  Визволителів, 1, оф.318Київ, Україна

тел./факс +38 (044) 501 8797

+38 (067) 382 2100

media@uventa.ua

www.juventa.ua

вул. Вавілових, 9, оф. 9Київ, Україна

тел./факс +38 (044) 453 7479

 

 1
Загрузка ... Загрузка ...Комментарии в социальных сетях
Оставить комментарий